Головна > Новини > III щорічний круглий стіл з питань банкрутства

III щорічний круглий стіл з питань банкрутства

24.11.2017 року Відділенням Асоціації правників України в Дніпропетровський області спільно з Радою адвокатів Дніпропетровської області було проведено ІІІ щорічний круглий стіл на якому обговорювалися практичні аспекти повязані з процедурою банкрутства.

У заході взяли участь судді, адвокати, арбітражні керуючі, приватні виконавці, члени ГО Бюро ПВ “Альтернатива”.

Були обговорені актуальні питання повязані з реалізацією майна підпріємств – банкрутів, як в межах справи про банкрутство так і в межах процедури виконавчого провадження; порядком та черговістю задоволення вимог кредиторів; формуванням реєстрів кредиторів тощо.

Приватним виконавцем Сивокозовим О.М. була підготовлена доповідь на тему: “Виконавче проваддження в умовах відкриття справи про банкрутство боржника”.
Представниками ГО Бюро ПВ “Альтернатива” були винесені до обговорення питання повязані зі зверненням стягнення на заставлене майно боржників в межах виконавачого провадження за умов порушення провадження у справі про банкрутство; задоволенням вимог поточних кредиторів; стягненням заборгованості по заробітній платі та нарахованих на ці суми страхові внески на загальнообовязкове державне пенсійне та інше соціальне страхування та ін.