Головна > Новини > Найщиріші вітання Миколі Маслюженку з нагоди Дня народження!

Найщиріші вітання Миколі Маслюженку з нагоди Дня народження!

Миколо Павловичу, добрий друже! Команда «Альтернатива» вітає тебе з Днем народження!

Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки власного часопису творить свою долю.

Нехай твоя книга буде яскравою і змістовною, наповнена захоплюючими пригодами, цікавими подіями, добрими справами, мудрими і цінними порадами. Кожна її сторінка містить здобутий неоціненний досвід, перемоги та досягнення, добрих друзів та надійний партнерів, а прикрашають її яскраві пейзажі та зворушливі чуттєві історії. І у жодному випадку в ній не буде місця всіляким негараздам, зраді та підступності.

Нехай твоє життя буде наповнене добром, любов’ю, довірою та підтримкою рідних, родинним затишком та стабільним достатком. Нехай тобі повсякчас таланить на однодумців і доброзичливих порядних людей, які приноситимуть у твоє життя яскраві події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної снаги, а твоя цілеспрямованість, лідерські якості та творчій відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!

Тож, у твій святковий день, разом із традиційними побажаннями міцного здоров’я, всіляких благ, вдачі та наснаги, бажаємо тобі доброго настрою, впевненості у завтрашньому дні та Божої допомоги!

Нехай буде все, як хочеш ти, здійсняться мрії та не обмануть сподівання!

До ста двадцяти!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!