Головна > Новини > Реформування системи виконання судових рішень та діяльності приватних виконавців

Реформування системи виконання судових рішень та діяльності приватних виконавців

Бюро приватних виконавців «Альтернатива» взяла участь у Круглому столі з питань реформування системи виконання судових рішень та діяльності приватних виконавців. Даний захід відбувся при підтримці Європейського Союзу, Міністерства юстиції України та Асоціації правників України.

У заході взяли участь:

  • Довидас Віткаускас, Координатор Проекту ЄС «Підтримки реформ у сфері юстиції України»;
  • Юрій Парусніков, Голова Дніпропетровського апеляційного суду;
  • Олексій Савчук, голова Відділення Асоціації правників України в Дніпропетровській області, директор АО «Ассирія», адвокат;
  • Дамір Сіте, судовий виконавець при Вищом господарському суді м. Суботиця, Сербія;
  • Ельміра Міцкєне, спеціаліст по автоматизованій системі виконавчого провадження Литовського центру регістрів, Литва;
  • Андрій П’ятницький, Начальник управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області;

Підчас круглого столу обговорені питання, щодо навчання, практики та складання кваліфікаційного іспиту на професію приватного виконавця, вимог щодо офісу та оподаткування приватних виконавців.

Питання, щодо взаємодії між державними та приватними виконавцями.

Питання подальшої роботи приватного виконавця, його помічників та інших осіб, які повинні бути залучені для високоякісного функціонування приватного виконавця.

Завдяки іноземним колегам отримана інформація та Європейський досвід приватного виконання судових рішень у Сербії та Литві, які позитивні наслідки відбулися у Європейських державах завдяки реформуванню системи виконання судових рішень та ведення інституту приватного виконання.

Дякуємо організаторам та всім учасникам даного заходу.

Сподіваємся, що зміни в нашій Країні піднімуть систему виконання судових та рішень інших органів до Європейського рівня!