Главная > Новости > «АЛЬТЕРНАТИВА» ТА ДДУВС - КРОКИ ДО СПІЛЬНОЇ МЕТИ

«АЛЬТЕРНАТИВА» ТА ДДУВС — КРОКИ ДО СПІЛЬНОЇ МЕТИ

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

30 листопада у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ водночас відбулися дві значні події. Завершилися перші навчальні курси підготовки приватних виконавців з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів. Слухачам, які успішно склали підсумковий контрольний залік, вручені свідоцтва. Разом з цим, між ГО «БПВ «Альтернатива» та Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю, що стало значущим кроком в продовження існуючих взаємовідносин та закріплення домовленостей задля досягнення спільної мети. Ці події тісно пов’язані між собою, є важливими в умовах співпраці Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та ГО «БПВ «Альтернатива». В тому, що перші слухачі навчального курсу підготовки приватних виконавців отримали свідоцтва, є і наш внесок, ми цим пишаємося.

Свого часу  ГО «БПВ «Альтернатива» активно підтримала пропозицію взяти участь у навчальному процесі курсу підготовки приватних виконавців з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів. Це добрий початок довгострокового проекту співробітництва, в планах якого всіляко сприяти створенню в Україні умов для пріоритетного розвитку інституту приватного виконання рішень, розвитку партнерських відносин та міжнародних зав’язків; продовжувати освітню діяльність, спрямовану на підготовку висококваліфікованих кадрів до юридичних професій, що здійснюється у форматі підготовки та реалізації спільних заходів, проектів і програм.

Учасників заходу привітали Андрій Фоменко — ректор ДДУВС, Лариса Наливайко – проректор  ДДУВС, Вікторія Савіщенко – декан юридичного факультету, Людмила Андрієвська – викладач кафедри цивільно-правових дисциплін, а також, почесні гості заходу Максим Селезньов – голова правління ГО «БПВ «Альтернатива» та Олександр Сивокозов – приватний виконавець виконавчого округу Дніпропетровської області, заступник голови Ради приватних виконавців України.

З вітальним словом до випускників курсу звернувся ректор Університету Андрій Фоменко, він висловив сподівання, що та ґрунтовна база знань і навичок, яку здобули слухачі у стінах ДДУВС, забезпечать їм подальше професійне становлення: «Це перший випуск приватних виконавців у нашому виші, тому для мене і моїх колег є дуже відповідальним. Ми єдиний фаховий юридичний виш у регіоні, і відповідальність за якість вашої підготовки, звичайно, лягає на нас. Бажаю, щоб отримані тут знання стали запорукою вашого подальшого розвитку у професійній діяльності, кар’єрного зростання та якісного виконання покладених на вас обов’язків. Зичу кожному стати обличчям юриспруденції у суспільстві!», – побажав Андрій Євгенович.

Максим Селезньов у своїй промові наголосив: «Для мене особисто приємно, що першим Вищим навчальним закладом Дніпропетровського регіону, на базі якого організовано навчання осіб, що мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, став саме Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

Я впевнений, що кожен, хто сьогодні отримав свідоцтво, найближчим часом складе іспит, отримає посвідчення, відкриє офіс та розпочне діяльність приватного виконавця у Дніпропетровському регіоні. В професії вкрай необхідні принципові, досвідчені фахівці, тому саме вам я щиро бажаю успіхів!»

Олександр Сивокозов висловив подяку керівництву та викладачам Університету за професіоналізм, високий рівень підготовки й організації навчального процесу, а також, активну громадську позицію, зокрема спрямовану на підтримку впровадження інституту приватного виконання рішень в Україні та підготовку професійних кадрів для такої важливої професії. Випускникам побажав успішно пройти стажування, отримати практичні навички та з максимальною відповідальністю підійти до підготовки до фахового іспиту, який не обіцяє бути легким, оскільки вимоги до кандидатів на здійснення діяльності приватного виконавця дуже високі.

Після урочистих привітань ректор Університету вручив свідоцтва випускникам курсу.

На даному етапі закладено фундамент розширення сфер спільної діяльності ДДУВС та ГО «БПВ «Альтернатива». Попереду заплановано ряд заходів, спрямованих на реалізацію програми співробітництва.