Главная > Новости > Х ЮВІЛЕЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ: УПРАВЛІННЯ ПРОБЛЕМНОЮ ЗАБОРГОВАНІСТЮ. ІННОВАЦІЇ 2020

Х ЮВІЛЕЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ: УПРАВЛІННЯ ПРОБЛЕМНОЮ ЗАБОРГОВАНІСТЮ. ІННОВАЦІЇ 2020

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

3 березня у Києві у конференц-залі готелю ALFAVITO HOTEL відбулася  Х Ювілейна Конференція «Управління проблемною заборгованістю. Інновації 2020», організатором якої традиційно виступила Компанія «BUSINESS-FORMAT». ГО «Бюро приватних виконавців «Альтернатива» виступила офіційним партнером та спонсором Конференції.

У заході взяли участь представники фінансового бізнесу, керівники департаментів по роботі з проблемною заборгованістю та юридичних департаментів фінансових установ та провідних банків, таких як ОЩАДБАНК, УКРСИББАНК, ПУМБ, АЛЬФА-БАНК та інші, керівники юридичних, страхових та фінансових компаній, а також приватні виконавці.

«Бюро приватних виконавців «Альтернатива» на Конференції представили Микола МАСЛЮЖЕНКО, заступник голови Правління, адвокат, Олександр СИВОКОЗОВ, приватний виконавець, заступник голови Ради приватних виконавців України, Антон КОВИРЄВ, директор Юридичної Фірми -«АЛЬЯНС», адвокат, член Правління ГО «БПВ «Альтернатива», Юрій ЛИСЕНКО, приватний виконавець, голова Ради приватних виконавців Дніпропетровської області, приватні виконавці виконавчого округу Дніпропетровської області, учасники ГО «БПВ «Альтернатива» Андрій КУЗЕМЧЕНКО, Олексій ШАГАН, Віталій БІЛОВОЛ.

Останні законодавчі новації у сфері управління проблемною заборгованістю, інновації та нові технології у сфері протидії кредитному шахрайству, покращення кредитного скорингу і управління стресовими активами, практичні кейси від провідних банків та приватних виконавців, — на ці та інші теми дискутували учасники заходу.

Три змістовні сесії та панельна дискусія були присвячені питанням стратегії роботи з проблемною заборгованістю, новелам у законодавстві, факторам впливу на ефективність стягнення заборгованості та інструментам підвищення ефективності, новим технологіям у сфері стягнення.

Олександр Сивокозов говорив про динамічний розвиток професії приватного виконавця в Україні, набутий практичний досвід приватних виконавців та доведену впевнено зростаючу ефективність приватного виконання. Представив учасникам заходу порівняльну статистику, яка впевнено свідчить на користь новоутвореної інституції.

Інтерес у присутніх викликала тема проблемних кейсах стягнення заборгованості у виконавчому провадженні, зокрема, шляхом звернення стягнення на корпоративні права, права оренди та похідні від них, звернення стягнення на цінні папери тощо. Олександр Сивокозов навів приклади успішної практики приватних виконавців розв’язання складних процесуальних питань. Пов’язані з цим питання стали темою жвавої дискусії та великої кількості запитань. В цілому програма заходу була насиченою та інформативною.

Дякуємо Організатору та всім учасникам Конференції за підтримку актуальної теми і конструктивний діалог.