Главная > Новости > Привітання з Днем адвокатури України

Привітання з Днем адвокатури України

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

            ШАНОВНІ ДРУЗІ, КОЛЕГИ, ПАРТНЕРИ!

Команда Бюро приватних виконавців «Альтернатива» від щирого серця вітає всю адвокатську спільноту з професійним святом – Днем адвокатури України!

Це свято тих, хто свідомо у своєму житті віддав перевагу боротьбі за право та захисту законності. Цим святом ми визнаємо велике суспільне значення правозахисного інституту в Україні. Розвиток та ефективність адвокатської діяльності є яскравим показником демократії в державі, її політичну і економічну стабільність.

В усі часи, відколи існує Закон, на його захист стає Адвокат – покликаний на допомогу! Не Ви, а Вас обрала доля, і серед різноманіття юридичних професій саме Адвокату доручила почесну й надзвичайно складну місію – самовіддано відстоювати справедливість. Висока місія вимагає від адвоката глибоких знань, досвіду та виняткових особистих якостей – відповідальності, честі, гідності, відданості справі й наполегливості.

Ми щиро бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, надійної підтримки та розуміння рідних, незгасаючого бажання перемог та отримання нового професійного досвіду. Родинного вам тепла та затишку, благополуччя, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі. Миру, спокою та злагоди вам і вашим близьким!

Нехай зігрівають ваші серця людське визнання і подяка, любов і доброта, а ваш професіоналізм, компетентність і рішучість стануть запорукою плідної роботи, зразком служіння благородній меті. Мудрості вам, лицарі права, мужності й витримки у відстоюванні справедливості, законності та права!

З глибокою повагою

колектив ГО «БПВ «Альтернатива»