Главная > Новости > ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ З ТЕСТОЛОГІЇ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ З ТЕСТОЛОГІЇ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

12 та 13 листопада Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством юстиції України та Міжнародною громадською організацією «Універсальна екзаменаційна мережа» провели дводенний Тренінг з тестології для представників Міністерства юстиції України.

У заході взяли участь Наталія Ступницька, національний менеджер програми у сфері верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Світлана Глущенко, заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби, Сергій Мудрук, президент Міжнародної громадської організації «Універсальна екзаменаційна мережа», а також представники органів державної виконавчої служби та приватні виконавці, зокрема відвідав тренінг Олексій Шаган, приватний виконавець виконавчого округу Дніпропетровської області, член Кваліфікаційної комісії приватних виконавців при Міністерстві юстиції України, член ГО «БПВ «Альтернатива».

Учасники вивчали та обговорювали основи розробки екзаменаційних завдань, зокрема, для добору кандидатів на здійснення діяльності приватних виконавців та кваліфікаційного оцінювання державних виконавців. Слухачі ознайомилися з вітчизняними й міжнародними стандартами щодо організації й проведення тестувань. На заняттях розглянуто стандарти теоретико-методологічного й методичного обґрунтування процесу розробки й застосування тестів, класифікація підходів до тестування, нормо та критеріє-орієнтоване тестування, формати й структура тестових завдань, тестування, як вид оцінювання навчальних досягнень і сформованих практичних здатностей. Не залишено поза увагою і питання стосовно шляхів забезпечення розробки, рецензування, апробацій та аналізу якості тестових завдань, оцінювання якості тестів відповідно до  стандартних  показників.