Головна > Новини > СЕСІЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ АПВУ

СЕСІЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ АПВУ

У Києві відбулась Сесія стратегічного планування для Асоціації приватних виконавців України. Захід організовано Асоціацією приватних виконавців України за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Мета сесії – формування переліку кроків (групових проектів), спрямованих на реалізацію бажаного сценарію розвитку Асоціації, створення індивідуальних робочих діаграм та виявлення групи факторів, що впливають на успішність, формування Дорожньої карти Асоціації.

Привітали учасників заходу Наталія Ступницька, національний менеджер програми у сфері верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні,  Олександр Сивокозов, заступник голови Ради приватних виконавців України, член ГО «БПВ «Альтернатива», Дзвенислава Новаківська, експерт з діалогу та стратегічного планування Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Приватні виконавці з різних виконавчих округів України взяли участь у сесії стратегічного планування. Від виконавчого округу Дніпропетровської області були присутні Юрій Лисенко, голова Ради приватних виконавців Дніпропетровської області, член Дисциплінарної комісії приватних виконавців при Міністерстві юстиції України, Олексій Шаган, член Ради приватних виконавців Дніпропетровської області, член кваліфікаційної комісії приватних виконавців при Міністерстві юстиції України та Олександр Сивокозов, заступник голови Ради приватних виконавців України.

Проаналізувавши певні аспекти діяльності приватних виконавців та Асоціації за минулий період, майже кожному учаснику була надана можливість виявити свої очікування, внести коментарі, зауваження та пропозиції, як за результатами діяльності, так і щодо стратегічного планування. Прийнято на обговорення персональні й групові проекти (кроки), які й допоможуть реалізувати бажаний сценарій розвитку Асоціації.