Головна > Новини > Тенденції розвитку бізнесу від американських, європейських та українських компаній

Тенденції розвитку бізнесу від американських, європейських та українських компаній

07.09.2017 року в м. Дніпро пройшов Бізнес-Форум на тему: «Тенденції розвитку бізнесу від американських, європейських та українських компаній».

Спікерами заходу були запрошені топ-менеджери провідних бізнес-компаній України, зокрема: Carlsberg Ukraine, Київстар, Райффайзен Банк Аваль, НВО «Созідатель» та інші.

Для присутніх на форумі бізнесменів регіону були висвітлені найактуальніші питання тенденцій розвитку українського бізнесу серед яких: On-line маркетинг, банківські послуги та кредитування, легалізація та облік, мотивація персоналу, фінанси, тощо.

Актуальні теми та професійні спікери забезпечили значну аудиторію серед представників бізнесу.

ГО «БПВ «АЛЬТЕРНАТИВА» на заході представляв Член Правління організації – Ковирєв Антон, який підтвердив неабияку зацікавленість представників приватного сектору економіки в новій, реформованій системі примусового виконання рішень судів та інших органів – системі приватного виконання. На форумі були налагоджені зв’язки із керівниками багатьох представлених компаній.

ГО «БПВ «АЛЬТЕРНАТИВА» дякує організаторам заходу за створення зручної та актуальної платформи для спілкування і обміну досвідом.