Головна > Новини > АЛЬТЕРНАТИВА ПІДКОРЯЄ НОВІ ВЕРШИНИ

АЛЬТЕРНАТИВА ПІДКОРЯЄ НОВІ ВЕРШИНИ

15 липня під егідою Дніпропетровської обласної федерації спортивного туризму, за підтримки ГО «БПВ «Альтернатива» та ЮФ «Альянс», вирушила експедиція на найвищу вершину Західної Європи – Монблан, яка розташована на кордоні Франції та Італії.

Монблан – це сама, що не на є справжня класика альпінізму. Кожен, хто вирушає підкорювати Монблан має можливість доторкнутися до самої історії альпінізму, перейнятися шармом альпійської столиці – колоритного містечка Шамоні, відчути атмосферу альпійських притулків, побачити на власні очі неймовірну красу кристалічного масиву та великого льодовика Мер-де-Глас, заради якої тисячі відчайдух вирушають в Альпи, а сотні тисяч про таке лише мріють.

Мрію команди ГО «БПВ «Альтернатива» здійснили Антон і Максим Ковирєви, які взяли участь в експедиції і з командою альпіністів підкорили найвищу вершину Західної Європи.

Неймовірне містечко Шамоні, в якому живе дух тих часів, коли саме тут зароджувалася історія альпінізму. Звідси і розпочалася захоплююча подорож до омріяної вершини.

  

Сходження тривало декілька днів за обраним маршрутом: Шамоні (Chamonix) – вершина Бревент (Le Brevent) на висоті 2525 метрів над рівнем моря – Притулок Тет Рус (Refuge de Tête Rousse) на висоті 3167 метрів – перехід до Притулку Насолоди (Refuge Du Gouter) на висоті 3817 метрів, і підкорення самої вершини Монблан (Mont Blanc) – висота 4807 метрів над рівнем моря.

Через тимчасову заборону французької влади в маршрут довелося внести деякі корективи. Група покинула базовий табір на висоті 3200 метрів 19 липня о 23:30 і вже о 7:20 20 липня Антон і Максим першими з групи підкорили вершину «Білої гори», де встановили прапор нашої Організації.

Експедиція видалася складною за погодними умовами, проте, ні снігова буря, замети, град і майже нульова видимість не зупинили групу. Ми пишаємося мужністю, витривалістю і наполегливістю наших колег. Не було жодного сумніву в досягненні мети.

Окремо, висловлюємо щиру подяку Президенту Дніпропетровської обласної федерації спортивного туризму, майстру спорту Антону Володимировичу Хлистуну, за організацію та підтримку експедиції.

Ми впевнені, це не остання наша перемога!

Всіх, хто за здоровий спосіб життя та має перед собою мету, запрошуємо разом з нами підкорювати наступні вершини!