Головна > Новини > ІІ З´ЇЗД ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ РЕГІОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІІ З´ЇЗД ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ РЕГІОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

29 листопада 2019 року у Дніпрі відбувся ІІ черговий З`їзд приватних виконавців регіону Дніпропетровської області, скликаний Радою приватних виконавців Дніпропетровської області.

На сьогодні Дніпропетровський регіон посідає друге місце в Україні за чисельністю діючих приватних виконавців, поступаючись лише місту Києву. На території виконавчого округу Дніпропетровської області успішно працюють 17 приватних виконавців, відомості про яких внесено до Єдиного реєстру приватних виконавців України.

Цього року у З’їзді приватних виконавців регіону взяли участь 12 делегатів, а також, запрошені  представники Секретаріату Асоціації приватних виконавців України. Варто відзначити, що майже половина з-поміж присутніх на З’їзді є почесними членами ГО «БПВ «Альтернатива».

На початку роботи З’їзду зі звітом про роботу Ради приватних виконавців Дніпропетровської області, стан організаційного та фінансового забезпечення діяльності Ради у період між з’їздами приватних виконавців регіону та виконання Рішень Першого З’їзду, виступив Юрій Лисенко, Голова РПВ Дніпропетровської області. Про виконання завдань органів Асоціації приватних виконавців України щодо забезпечення реалізації Стратегії розвитку АПВУ доповів Олександр Сивокозов, заступник Голови РПВ України. Виступив перед делегатами Дмитро Колісник, Голова секретаріату АПВУ, презентував річний план дій реалізації Стратегії розвитку АПВУ, закликав приватних виконавців проявити ініціативу та персональну участь у його реалізації.

Делегати обговорювали багато важливих питань, зокрема, організацію роботи Ради приватних виконавців  Дніпропетровської області на 2020 рік, фінансування діяльності Ради, проблеми взаємодії приватних виконавців з органами Національної поліції України і ДП «НАІС», потребу в централізованих ефективних комунікаційних зв’язках РПВ Дніпропетровської області з органами та посадовими особами, які у встановленому законом порядку уповноважені надавити інформацію на запити приватних виконавців, необхідну на проведення виконавчих дій, та/або вчиняти інші дії відповідно до законодавства, що забезпечує процедуру примусового виконання рішень. Зосередили увагу на етичних аспектах професійної діяльності приватних виконавців та багато іншого.

За результатами роботи ІІ черговий З’їзд приватних виконавців регіону Дніпропетровської області ухвалив низку рішень, реалізація яких, безумовно, сприятиме покращенню діяльності приватних виконавців регіону та виконанню завдань органів АПВУ.

https://www.apvu.com.ua/index.php?item=news&type=regional&page=1&id=217