Головна > Новини > Привітання з Днем адвокатури України

Привітання з Днем адвокатури України

            ШАНОВНІ ДРУЗІ, КОЛЕГИ, ПАРТНЕРИ!

Команда Бюро приватних виконавців «Альтернатива» від щирого серця вітає всю адвокатську спільноту з професійним святом – Днем адвокатури України!

Це свято тих, хто свідомо у своєму житті віддав перевагу боротьбі за право та захисту законності. Цим святом ми визнаємо велике суспільне значення правозахисного інституту в Україні. Розвиток та ефективність адвокатської діяльності є яскравим показником демократії в державі, її політичну і економічну стабільність.

В усі часи, відколи існує Закон, на його захист стає Адвокат – покликаний на допомогу! Не Ви, а Вас обрала доля, і серед різноманіття юридичних професій саме Адвокату доручила почесну й надзвичайно складну місію – самовіддано відстоювати справедливість. Висока місія вимагає від адвоката глибоких знань, досвіду та виняткових особистих якостей – відповідальності, честі, гідності, відданості справі й наполегливості.

Ми щиро бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, надійної підтримки та розуміння рідних, незгасаючого бажання перемог та отримання нового професійного досвіду. Родинного вам тепла та затишку, благополуччя, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі. Миру, спокою та злагоди вам і вашим близьким!

Нехай зігрівають ваші серця людське визнання і подяка, любов і доброта, а ваш професіоналізм, компетентність і рішучість стануть запорукою плідної роботи, зразком служіння благородній меті. Мудрості вам, лицарі права, мужності й витримки у відстоюванні справедливості, законності та права!

З глибокою повагою

колектив ГО «БПВ «Альтернатива»