Головна > Новини > ІНТЕРАКТИВНА ЛЕКЦІЯ - «ІНСТИТУТ ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ В УКРАЇНІ»

ІНТЕРАКТИВНА ЛЕКЦІЯ – «ІНСТИТУТ ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ В УКРАЇНІ»

16 травня 2018 року Національною школою суддів України в рамках Програми підготовки керівників і заступників апаратів, начальників і заступників начальників відділів місцевих та апеляційних судів, та підвищення рівня їхньої кваліфікації організовано проведення інтерактивної лекції на тему: «Інститут приватних виконавців в Україні: правовий статус, процедура набуття та припинення права на здійснення діяльності з примусового виконання рішень. Закон України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень і рішень інших органів». Порядок стягнення коштів в дохід держави за Законом України «Про виконавче провадження».

Національна школа суддів України є навчальним і науково-методичним центром, який забезпечує підготовку кадрів для судової системи, здійснює наукові дослідження, розробляє навчальні курси із застосуванням інтерактивних методик навчання та навчально-методичні посібники, а також здійснює підготовку суддів-тренерів.

Для участі в освітньому заході в якості лектора запрошено Олександра Сивокозова – заступника Голови Ради приватних виконавців України, приватного виконавця виконавчого округ Дніпропетровської області, члена ГО «Бюро приватних виконавців «Альтернатива», а також, Олександра Більчука – начальника Солонянського РВДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області.

У рамках змістовної лекції, окрім доповіді, слухачам було представлено навчальні презентації та відеоматеріали, підготовлені на лекційну тематику.

Не можна не відзначити про достатньо високу активність аудиторії, зацікавленість слухачів до такого явища, як Інститут приватних виконавців в Україні, про що свідчить жваве дискусійне обговорення лекційного матеріалу та чисельні запитання слухачів наприкінці лекції.