Головна > Новини > ГО «БПВ «АЛЬТЕРНАТИВА» ТА АПВУ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

ГО «БПВ «АЛЬТЕРНАТИВА» ТА АПВУ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Сьогодні, 14 травня 2018 року Громадська організація «Бюро приватних виконавців «Альтернатива» та Асоціація приватних виконавців України, будучи представницькими органами громадського об’єднання та органу самоврядування приватних виконавців в Україні відповідно, підписали Меморандум про співпрацю. Взаємовідносини між організаціями будуть спрямовані, здебільшого, у напрямку реалізації проекту «Впровадження Реформи Української Системи Правосуддя: розширення сфер діяльності і спектру послуг приватних виконавців, зміцнення довіри до інституту приватних виконавців в суспільстві».

«Метою підписання Меморандуму є втілення ефективних форм співпраці ГО «БПВ «Альтернатива» та АПВУ щодо посилення ролі громадського суспільства в реалізації політики у сфері проведення реформ української системи правосуддя. Ми плануємо докласти усіх зусиль для забезпечення захисту законних прав та інтересів громадян та юридичних осіб у правовій, економічній, соціальній та інших сферах їх діяльності, сприяти створенню в Україні умов для пріоритетного розвитку інституту приватного виконання рішень, розвитку партнерських відносин та міжнародних зав’язків», – зазначив Голова Правління ГО «БПВ «Альтернатива» Максим Селезньов.

«Меморандум передбачає об’єднання спільних зусиль у реформуванні системи примусового виконання рішень в Україні. На початку такої масштабної і значущої для країни реформи вкрай необхідна участь і підтримка досвідчених фахівців – практиків. Також, важлива інформаційна підтримка та популяризація інституту приватного виконання рішень в суспільстві, зміцнення зв’язків між приватними виконавцями регіональних виконавчих округів України та зарубіжних країн – партнерів», – зазначив Голова АПВУ Сергій Ніколаєв.

Для вирішення спільних завдань в рамках партнерства планується, також, організація і проведення освітніх заходів для саморозвитку та підвищення кваліфікації приватних виконавців та їх помічників; проведення спільних науково-практичних заходів: конференцій, круглих столів, тренінгів семінарів тощо.