Головна > Новини > РОБОЧИЙ ВІЗИТ КООРДИНАТОРА ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС В УКРАЇНІ

РОБОЧИЙ ВІЗИТ КООРДИНАТОРА ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС В УКРАЇНІ

24 травня офіс ГО «БПВ «Альтернатива» з робочим візитом відвідав Манфредас Лімантас — координатор сектору Верховенства права і боротьби з корупцією Представництва Європейського Союзу в Україні.

Візит відбувся в рамках підтримки та моніторингу роботи  Регіональних Рад з питань реформи правосуддя за участю Проекту ЄС «Право-Justice».

Нагадаємо, що Регіональні Ради діють як постійні робочі групи, що сприяють обміну досвідом між представниками різних правничих професій та кращому формуванню політики у сфері юстиції.

Кожна Регіональна Рада з питань реформи правосуддя складається з представників широкого кола правничих професій, наукових кіл, студентів та громадських організацій, які проводять регулярні зустрічі з метою визначення та обговорення тем, пов’язаних з реформою правосуддя, що мають найбільше значення для їхнього регіону.

Основною метою роботи Регіональних Рад є забезпечення постійного й структурованого діалогу між регіонами і центром, щоб довести політикам при владі більш чітку картину потреб і очікувань регіонів від реформи правосуддя.

У робочій зустрічі взяли участь Максим Селезньов – приватний виконавець виконавчого округу Дніпропетровської області, голова Правління ГО «БПВ «Альтернатива», Олександр Сивокозов – заступник голови Асоціації приватних виконавців України, Микола Маслюженко – адвокат, заступник голови Правління ГО «БПВ «Альтернатива», Андрій Куземченко – приватний виконавець виконавчого округу Дніпропетровської області, Олексій Шаган – приватний виконавець виконавчого округу Дніпропетровської області, Антон Ковирєв – адвокат, директор ТОВ «Юридична фірма  – АЛЬЯНС».

Учасники зустрічі обговорювали питання моніторингу впровадження законодавчих ініціатив, зокрема процесуальних кодексів, впровадження реформ на практиці: питання автоматизації та діджиталізації процесів, презентація концепції Електронного виконавчого провадження за ініціативою АПВУ.

Основну увагу приділили розвитку інституційного реформування, зокрема, популяризації та пріоритетного розвитку приватного виконання рішень в Україні. Обговорювали питання зняття обмежуючих норм, що діють для приватних виконавців, розширення повноважень помічників приватних виконавців, а також, проблемні питання, що виникають при взаємодії з судами.

Акцентували увагу на реалізації спільних проектів, оптимізації ініціатив та подальшої співпраці, організації налагодженої роботи Регіональних Рад, міжрегіональної комунікації та міжнародного співробітництва.

Приємно і корисно було прийняти від поважного гостя поради щодо організації та планування роботи Рад та відчути професійну підтримку.

Манфредас Лімантас відвідав офіс приватних виконавців виконавчого округу Дніпропетровської області Олександра Сивокозова, Юрія Лисенка, Олексія Шагана, Андрія Куземченка та Максима Селезньова. Приємне враження залишила організація роботи приватних виконавців та загальна атмосфера.