Головна > Новини > РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРОЕКТУ ЄС ПРАВО-JUSTICE

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРОЕКТУ ЄС ПРАВО-JUSTICE

06 вересня до міста Дніпра, з робочим візитом в рамках реалізації регіональних ініціатив, прибула делегація представників Проекту ЄС «Право-Justice».

Візит відбувся за підтримки відділення Асоціації правників України у Дніпропетровській області. Організовано і проведено ряд зустрічей, метою яких є налагодження співпраці фахівців, науковців та практиків сектору юстиції регіону з центральними органами влади та громадським сектором, обмін досвідом, інформування про хід реформ, залучення регіональних представників до розробки політики; поширення співпраці юридичних освітніх та наукових установ регіону з центральними органами влади; співпраця з регіональними НДО щодо уніфікації методики моніторингу та оцінювання реформ сектору юстиції.

Делегація завітала до ГО «БПВ «Альтернатива», де було проведено робочу зустріч, в якій взяли участь:  Довидас Віткаускас –  керівник Проекту ЄС «Право-Justice»,  Карстен Манке – міжнародний експерт Проекту ЄС «Право-Justice», Денис Пащенко –  головний національний експерт Проекту ЄС «Право-Justice», Олексій Савчук – голова відділення АПУ у Дніпропетровській області, керуючий партнер АО «Ассирія», Олександр Сивокозов – заступник голови Ради приватних виконавців України, член ГО «БПВ «Альтернатива», Юрій Лисенко – голова Ради приватних виконавців Дніпропетровської області, член правління ГО «БПВ «Альтернатива», Антон Ковирєв – керівник ЮФ «Альянс», адвокат, член правління ГО «БПВ «Альтернатива».

В теплій дружній атмосфері сторони торкнулись багатьох актуальних питань щодо реформування сектору юстиції, зокрема динаміки реформування судової системи й сумісного інституційного розвитку, популяризації та пріоритетного розвитку приватного виконання рішень, організації налагодженої роботи регіональних робочих груп з числа науковців і практиків, органів влади та громадського сектору регіону, щодо моніторингу та оцінювання реформ, а також, міжрегіональної комунікації та міжнародного співробітництва.

Учасниками зустрічі  обговорено напрямки спільних проектів, ініціатив та подальшої співпраці.

«Ми раді визнати, що вже на початку становлення інституту приватного виконання в Україні, існує чи не єдине, в своєму роді, фахове громадське об’єднання, яке відстоює інтереси приватних виконавців та займає активну позицію в підтримку реформування системи.», – відзначив на зустрічі керівник Проекту ЄС «Право-Justice» Довидас Віткаускас.

Гості також відвідали офіс приватних виконавців виконавчого округу Дніпропетровської області Олександра Сивокозова, Юрія Лисенка, Олексія Шагана та Андрія Куземченка. Приємне враження залишила організація роботи приватних виконавців та загальна атмосфера.